artykuły bhp leszno

Zadzwoń  +48 65 520 04 97

Adres

Osiedle Ogrody 23a
64-100 Leszno

Mail

bhp@pachurkadaze.pl

}

Godziny otwarcia

Pn. – Pt. 8:00 – 16:00

Jakość

Odzież ochronna i artykuły BHP najwyższej jakości

Naszym klientom zapewniamy szeroki wybór artykułów BHP i ubrań ochronnych. Oferowane rękawice ochronne, odzież nieprzemakalna, kamizelki i kurtki ostrzegawcze, sprzęt BHP oraz elementy metalowe, skrzynki na listy, apteczki i inne produkty są dostosowane do potrzeb i preferencji estetycznych każdego klienta!

W produkcji odzieży ochronnej korzystamy z najwyższej jakości tkanin, o dobrej przepuszczalności powietrza oraz z materiałów posiadających niezbędne atesty. Wykonujemy ubrania robocze na zamówienie, szyte na miarę także według wytycznych klienta.

Współpraca z firmą Pachurka&Dąże

Na rynku prosperujemy od wielu lat, dzięki temu zdobyliśmy potrzebne doświadczenie, poszerzyliśmy ofertę i nauczyliśmy się rozpoznawać potrzeby klientów firmy Pachurka & Dąże.

Już na początku naszej działalności zaufały nam rzesze Klientów, którzy chętnie do nas wracają oraz polecają naszą firmę jako sprawdzonego partnera.

Obsługujemy zarówno Klientów indywidualnych, jak i małe, średnie oraz duże firmy, oferując im hurtową lub detaliczną sprzedaż artykułów BHP.

Zapraszamy do naszej siedziby klientów z woj. wielkopolskiego (Leszno, Poznań i okolice). Szczegółowych informacji na temat naszej oferty udzielamy telefonicznie, w siedzibie firmy lub za pomocą e-maila.